Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Turan

4 700 EUR

Shitet nga: Avto nova 04 Tet 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Touran, 2.0, 103 kw, 2006/7, dizel
Potrosuvacka: 6.1/100km
Vrati:4/5
Manual
Tempomat
Automatic air condition
airbags na site strani
ABS
Cd player
Centralo zaklucuvanje
Elektronski prozori
Bord kompjuter
ESP
Km: 218.000 so servisna kniska
Power assisted steering i mn drugi.
Kolata e vo super sostojba, bez mana.
Registrirana do oktomvri 2021 god. Napraven celosen servis. Na majstor po Vas izbor! 079 271 598
Avto nova
079271598
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione