Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran 2.0TDI -06 -05

Shitet nga: Minir Amidovski 29 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Touran 2.0 TDI 140HP 2006/2005
servisna kniska so realni KM 230xxx
Uvoz od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
DSG-automatik
Tempomat
P-sensori
Novi gumi Zimski/Letni
Napraen servis 223.xxx
kolata e vo odlicna sostojba
Naplateni site davacki do registracia
whatsaap/viber 071921888
Kontakt:071242698
Minir Amidovski
071242698
Leaflet
Në fillim