Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran 1.9 TDI Avtomatik 7 sedishta -05

Shitet nga: fadil 28 Nën 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
se prodava tuaran sobsedum sedishta vo perfektna sostojba, vozilloto e doneseno od Shvajcarija ,ima sedum sedishta so site pllateni davački do registracija.....
Leaflet
Në fillim