Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran 2.0 Highline -08 for sale

9 000 EUR

Shitet nga: Artan 27 Maj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
For sale VW Touran 2.0 Highline full extra . The car had everything is full and in very very good condition. With full service .
The car is located in Tirana Albania for more information please contact the phone number.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione