Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran -04

Shitet nga: ljupco 07 Gush 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Wolcfagen Turan proizveden 2004 g. so 7 sedista 1.9 kubika .....disel...platena carina do registracija....
Leaflet
Në fillim