Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW Touran -04

Shitet nga: LJUPCO 07 Gush 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Wolcvagen turan 2004 g. 2000 kubika ....platena carina... do registracija...dizel...
Leaflet
Në fillim