Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

2.0 TDI 6brzini 7 sedista

4 990 EUR

Shitet nga: Велче 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Колата е во одлична состојба, full опрема, регистрирана е ,има зелен картон, нов акумулатор, нови гуми и навремено сервисирана.Можна е замена за помала кола.
Велче
078466698
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione