Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Moskvitch Azlk -90

0 EUR

Shitet nga: Бошко 07 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Se prodava extra socuvan,garaziran Moskvich Azlk.Moze da se vidi i od slikite,seuste e socuvana prvata fabricka boja.Cuvan e so merak,za svoja dusha.Voziloto e vo besprekorna vozna sostojba (pali-vozi). Cenata na voziloto bi varirala ne povekje od 350 evra.Za povekje detalni informacii javete se na prilozeniot telefonski broj.
Бошко
070344378
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione