Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo S40 moze i zamena

1 300 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Aleksandar 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S40
Servis napraven kopmlet novi plocki gumi novi klima radijo nov akomulator registrirana do 10 2020
Aleksandar
078868901
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione