Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo S60 -00

0 MKD

Shitet nga: Lirim 08 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S60
Prodavam Volvo 2.3 t5 260ps mnogo dobro sacuvana. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim