Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo S60 so neispraven motor za delovi

0 MKD

Shitet nga: Alexandar Filipov 23 Nën 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Vinicë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S60
Za povekje informacii kontakirajte na 070842099 Viktor
Alexandar Filipov
070354283
Leaflet
Në fillim