Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO S90 2.0 235 ks AWD

65 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Autoto 12 Nën 21:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Autoto
FORD MONDEO 2.0 TDCi 136ks 6 500 ЕУР
RENAULT SCENIC 1.5 dci 110ks 12 000 ЕУР
BMW X5 10 000 ЕУР
FORD FIESTA 1.5TDCi 75 ks 7 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S90
#Autoto понуда за #Volvo #S90:

- Година: 2018
- Изминати км: 14.000
- Мотор: 2.0 Дизел 235КС

- Опрема:
• INSCRIPTION

ЦЕНА: 65.000 €

Гаранција: Фабричка гаранција

ℹ Повеќе информации во нашиот салон на 📍 ул. Босна и Херцеговина или на
📱 070 359 820
Autoto
Autoto нуди сигурни, проверени и со гаранција половни автомобили!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Босна и Херцеговина бр. 1 Tregoje në hartë
070359820
https://www.facebook.com/autotomk

Autoto

Leaflet
Autoto
RENAULT SCENIC 1.5 dci 110ks 12 000 ЕУР
FORD FIESTA 1.5TDCi 75 ks 7 000 ЕУР
BMW X5 10 000 ЕУР
FORD MONDEO 2.0 TDCi 136ks 6 500 ЕУР
Në fillim