Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo V40 D3

14 500 EUR

21 500 EUR

Shitet nga: Pane 25 Tet 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V40
2000cc 150ks full oprema servisna kniska, top novo vozilo bez zabeleshki, registracija,dva seta novi gumi(zimni i letni)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione