Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo v40

2 700 EUR

Shitet nga: Ibrahim 28 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V40
Full oprema
Ibrahim
Leaflet
Në fillim