Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO V 50 2.0 150 ks

5 000 EUR

Shitet nga: Daniel 18 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V50
VOZILOTO E REDOVNO SERVISISRANO. ENTERIEROT E KAKO NOV. FULL OPREMA, NOVI GUMI, SMENETI AMORTIZERI PRED EDEN MESEC, SMENRTO ULJE FILTRI KAISI, ZATEZACI, PLOCKI, LADNIK ZA ULJE...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione