Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Volvo XC90

7 000 EUR

8 000 EUR

Shitet nga: Aleksandar 17 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Volvo
Modeli
XC 90
Volvo XC 90

Колата е во одлична состојба, нема потреба од дополнителни интервенции
- Редовно сервисиран
- Променети дискови и плочки пред 1 месец
- Зимски + Летни гуми
- 3 бандажи резерва
- Кожни седишта 5 + 2 дополнителни
- Затемнети стакла
- Двозонска автоматска клима
- Темпомат
- Електрика на седишта
Aleksandar
+38970337162
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione