Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VOLVO XC90 -06

0 MKD

Shitet nga: ZIVKO 17 Nën 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Volvo
Modeli
XC 90
SE PRODAVA - VOLVO XC90
**DZIPOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
**IZRABOTEN VO KREM KOZA
**FULL OPREMA
**REGISTRIRAN E ZA CELA GODINA SO ZELEN KARTON
**SMENATI 4 NOVI GUMI
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione