Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Wartburg registriran vo odlicna sostojba

400 EUR

Shitet nga: Georgi 03 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Wartburg
Kolata e vo odlicna sostojba so nov akumulator registrirana bez problemi so novi gumi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione