Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Wartburg 1.3 -90

0 EUR

Shitet nga: Благоја 08 Gush 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Wartburg
Se prodava Wartburg vo ispravna sostojba so novi solidni gumi kuka smeneta cela prednica, pominata registracija. Vredi da se vidi. Cena po dogovor
Благоја
071210674
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione