Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo 45 -89

14 000 MKD

Shitet nga: mitko 12 Dhj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
10
предности нови 2 гуми+2 половни, акумулатор 10 месеци стар, предница без мани, радио
Маани, удрена десна врата, моторот е при крај, термостат не исправен, заден трап малку спаднат, помината регистрација
Leaflet
Në fillim