Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo EFI -06

1 200 EUR

Shitet nga: Tome 06 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
AR 55
Prodavam Yugo EFI, odlicno socuvano, garazirano so priblizno 40000km pominato. Redoven servis, promenet rebrast kais, servisirani kocnici i promeneto ulje. Yugoto e kako novo 2006 god proizvedeno, registrirano i domakinski odrzuvano. Akomulatorot e pod garancija i gumite se prilicno socuvani. komplet oprema so dve rezervni gumi.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione