Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo 55

Shitet nga: srdjan 28 Nën 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 55
yugo 55 plin atest 1989 registr do 30 11 2018
Leaflet
Në fillim