Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo 55

300 EUR

Shitet nga: Никола 22 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 55
Продавам Yugo 55 (1990 год.),во возна состојба,со плински уред,нерегистрирано
Никола
070-253-568
Leaflet
Në fillim