Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

YUGO VO ODLICNA SOSTOJBA

750 EUR

Shitet nga: Oglasnik 29 Nën 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 65
Yugoto e vo odlicna sostojba, kompletno servisirano so plin ATEST.
Oglasnik
075497638
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione