Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Продавам Југо Флорида

0 MKD

Shitet nga: Марко 24 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 65
Југо Флорида бела
98 година
80000 км
телефон за контакт 076/778-064
Марко
076/778-064
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione