Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jugo 65 Itno

350 EUR

Shitet nga: Jugo 65 20 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 65
Jugoto e reg iste cela godina i mn e dobro poradi zaminuvane vo stranstvo go davam
Jugo 65
071350628
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione