Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo Koral 65

900 EUR

Shitet nga: Mile 20 Gush 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 65
Se prodava yugo 65 endzekshn.Voziloto e vo ispravna sostojba i e registrirano do 13.10.2020.Voziloto ima nov akumulator so garancija,novi paknovi,nova racna sajla i lager.Voziloto ima i kuka. Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione