Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

yugo 1.6 90kw

1 300 EUR

Shitet nga: John 17 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 65
se prodava yugo so motor 1.6
kolata e napravena so rollbar.namenet za trka,
kompletno restavrirana skolka, podvozje.
motor 1.6 90kw (fiat Tempra)
menjac 17-64
gumi yokohama- 175-60 13 - i 185-60 13
poveke detali na lice mesto, kontakt 078718184

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione