Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yugo Tempo prva boja registrirano

0 EUR

Shitet nga: Riste 09 Korr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Se prodava Yugo Tempo 1.1maksimalno zacuvano
Prva boja
Prv gazda
Realni kilometri
Registrirano
Novi gumi
Socuvano kako na slikite

076 958 140
075 432 233
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione