Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Југо флорида бела 92

0 MKD

Shitet nga: Marko 16 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Yugo
Југо Флорида бела, 92 година, so atestiran plin
tel. 076/778-064
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione