Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PRODAVAM JUGO FLORIDA PIKAP

0 MKD

Shitet nga: Marko 23 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Yugo
Југо Флорида pikap
1998 година
1.3 benzin
So atestiran plin
90000
телефон за контакт 076/778-064
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione