Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam Yugo Tempo 1.1

650 EUR

Shitet nga: Aleksandar 24 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Yugo
Prodavam Yugo Tempo 1.1, godina na proizvodstvo 2000, so atestiran plin lovato. Kolata e redovno odrzhuvana i sochuvana, a tekovnata registracija istekuva na 21.06.2021 godina. Za povekje informacii, slobodno iskontaktirajte na sledniot broj:
070 888 671

Aleksandar
070 888 671
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione