Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava 101 po povolna cena

450 EUR

Shitet nga: Nikola Krstevski 18 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavadar
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Zastava
Modeli
101
Zastava 101, Bela boja, Benzinec, Racen menjac.
Vozena e poveke na lozje i ne e koristena mnogu.
Ve molime javete se za poveke informacii na telefonskiot broj. Cenata ne e fiksna!

Nikola Krstevski
071234826
Leaflet
Në fillim