Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava 101

300 EUR

Shitet nga: гуми 22 Maj 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Zastava
Modeli
101
се продава застава 101 прв газда, со поминати 118000км ,не удирана, фарбана, мотор ремонтиран , во возна состојба
гуми
075753388
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione