Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zastava 101 -84

15 000 MKD

Shitet nga: dejan 11 Dhj 02:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Zastava
Modeli
Florida
A-test plinski ured
Leaflet
Në fillim