Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bmw 420D 184 ks Midnight blue Luxury Line 135.000 km

25 000 EUR

Shitet nga: bmw 15 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
420

Se prodava Bmw 420D GranCoupe bez zameni masksimalno socuvano uvezeno od belgija,136.000 km so servisna historija samo vo oblasten servis smeneti novi predni diskovi, plocki bmw original, plus napraven redoven servis pred 1000 km, moze da se proveri oblasten serivs, dva kluca, pred dva meseci, registrirano 184 ks ,avtomatik steptronic F1 noviot menjac so 8 berzini, Koza, 18 inch bandasi, navigacija.

Boja: Midnight blue
Oprema: Luxury Line
bmw
 
070386472


WhatsApp:
070386472
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione