Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mercedes-Benz C250 CDI biturbo W205 automatik 7G tronic

0 EUR

Shitet nga: Oglas 15 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250

Mercedes-Benz C250 CDI Bi Turbo 205ks
- Celosna servisna istorija servisirano samo vo Mercedes-Benz
- Prva reg.2016g proizveden 2015/08
- Registrirana do 2023
- Automatik 7G Tronic
- Full servsi napraveni motor i menuvac
- Full Led svetla
- Full kozen enterier
- Aluminium/Piano Black enterier
- Parking HD Camera Rear View
- Pre Safe brake (sama koci preventivno sprecuva sudar )
- Blind spot asist (blindori vo retrovizori prevenciija pri opasno prestrojuvanje)
- Touchpad kontreler
- Agility Selection modovi na vozenje
- Navigacija Garmin Map Pilot 3D
- Bluetooth povrzuvanje so telefon
- Keyless GO pali na kopce
- Govorni komandi
- Start Stop sistem zasteda na potrosuvacka
- Tempomat cruise control
- Ambient Light
- Media Bluetooth Usb Aux Mp3 SdCard
- Elektrika na sedista
- Elektrika na retrovizori so sklopuvanje
- Senzori za zatemnuvanje na retrovizori
- Senzor za dozd ukl. avtomtski brisaci
- Senzori za avtomatsko ukl.svetla
- Sos sistem

☎️☎️ ☎️ 078 203 858 ☎️ ☎️☎️

Oglas
 
078203858
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione