Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава Пежо 407 во одлична состојба

4 500 EUR

Shitet nga: Костадин 15 Jan 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
407
Се продава Пежо 407 во одлична возна состојба
Костадин
 
078280665
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione