Shpallja e kompanisë Publikuar: Pri 05 2024 01:03

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

EUR

Publikuar: Pri 05 01:03
Shikime: 322
NOV UVOZ
OD ITALY
200 000KM. 100%
BROJ SASIJA VF1BR1J0H42307912
ITALY TARGA DZ418SW

RENAULT CLIO III 1.2 BENZIN 55KW PROIZVEDENO 16.12.2009GOD.PRVA REGISTRACIJA 02.2010GOD.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
FULL OPREMA SO FABRICKA NAVIGACIJA.
2 ORGINALNI KLUCA.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED !!!
CENA 4300e (ne e fix)

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI ODMA PRED PSS TEHNICKI PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI !!!
Përshkrimi i linkut

AUTO KODEKS

Ауто Плац Кодекс располага со најголем избор на автомобили. Плацот се наоѓа во Кисела Вода, на булевар Борис Трајковски бр. 164, каде што се изложени сите автомобили кои ги поседуваат. 

Ауто Кодекс нудат половни автомобили, кои се увезени од Италија. За автомобилите кои ги продаваат платени се сите давачки до денот на регистрација.
Автомобилите кои ги имаат на располагање не се нови, станува збор за користени, возени автомобили, кои се зачувани. Автомобилите кои ги имаат се без мана, одржани, навремено сервисирани и сл. 
Тимот на Ауто Кодекс, доколку би биле заинтересирани, може да Ви помогнат и посредуваат при регистрација, на останати автомобили. 

Ауто Кодекс нуди коли од најразлични марки, не е застапена само една марка на автомобили, како во некои од автоплацевите. 
Автомобилите кои ги имаат се : Citroen, Chevrolet, Alfa Romeo, Mitsubishi, Audi, BMW, Ford, Fiat, Renault, Opel, Seat, VW и други. 

Тимот на Ауто Кодекс советува, пред да се одлучите за кој автомобил да го купите, да го посетите нивниот плац, да поразговарате со одговорните, да ги разрешите сите дилеми и прашања кои ги имате за конкретниот автомобил, па потоа да пристапите кон купување, се со цел да не се каете за изборот што ќе го направите. 

Услужливоста на тимот на Ауто Кодекс нема воопшто да се споменува, за тоа зборува големиот број на продадени автомобили кои ги имаат и клиентите кои задоволни имаат заминато од нивниот автоплац. 

Некогаш некои автомобили може да ги купите со плус гуми, дали зимски или летни. Но, воглавно секогаш гумите се скоро нови, зачувани, безразлика дали ќе добиете уште едни плус.

Повелете да ја погледнете целосната понуда на автомобилите на сајтот на Pazar3, претставени се автомобилите со детален опис и реални слики. 

Исто така Ауто Кодекс имаат свој фб и инстаграм профил, а телефонски се достапни на броевите 
078 229 183 и 071 317 589.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164

078229183

https://www.facebook.com/autokodeks

nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ауто Плац Кодекс располага со најголем избор на автомобили. Плацот се наоѓа во Кисела Вода, на булевар Борис Трајковски бр. 164, каде што се изложени сите автомобили кои ги поседуваат. 

Ауто Кодекс нудат половни автомобили, кои се увезени од Италија. За автомобилите кои ги продаваат платени се сите давачки до денот на регистрација.
Автомобилите кои ги имаат на располагање не се нови, станува збор за користени, возени автомобили, кои се зачувани. Автомобилите кои ги имаат се без мана, одржани, навремено сервисирани и сл. 
Тимот на Ауто Кодекс, доколку би биле заинтересирани, може да Ви помогнат и посредуваат при регистрација, на останати автомобили. 

Ауто Кодекс нуди коли од најразлични марки, не е застапена само една марка на автомобили, како во некои од автоплацевите. 
Автомобилите кои ги имаат се : Citroen, Chevrolet, Alfa Romeo, Mitsubishi, Audi, BMW, Ford, Fiat, Renault, Opel, Seat, VW и други. 

Тимот на Ауто Кодекс советува, пред да се одлучите за кој автомобил да го купите, да го посетите нивниот плац, да поразговарате со одговорните, да ги разрешите сите дилеми и прашања кои ги имате за конкретниот автомобил, па потоа да пристапите кон купување, се со цел да не се каете за изборот што ќе го направите. 

Услужливоста на тимот на Ауто Кодекс нема воопшто да се споменува, за тоа зборува големиот број на продадени автомобили кои ги имаат и клиентите кои задоволни имаат заминато од нивниот автоплац. 

Некогаш некои автомобили може да ги купите со плус гуми, дали зимски или летни. Но, воглавно секогаш гумите се скоро нови, зачувани, безразлика дали ќе добиете уште едни плус.

Повелете да ја погледнете целосната понуда на автомобилите на сајтот на Pazar3, претставени се автомобилите со детален опис и реални слики. 

Исто така Ауто Кодекс имаат свој фб и инстаграм профил, а телефонски се достапни на броевите 
078 229 183 и 071 317 589.

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione