Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hyundai Accent 1.3 vo odlicna sostojba

0 MKD

Shitet nga: Vasko 31 Gush 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Komuna
Prilep
Servo volan,dve vozdusni pernicina,elektrika na farovi,obrtomer,centralno zaklucuvanje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione