Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi Dadan blat DB sandaci za pceli

0 MKD

Blihet nga: Kiro Jordanov 22 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Kupuvam novi Dadan-blat (DB) komplet sandaci za pceli so 10 ramki, so plodishte i dve polumedishta. Potrebni mi se minimum 20 sandaci.

Dokolku imate dobro izraboteni novi DB sandaci slobodno javete se za da se godovorime da go vidam kvalitetot.

071 207 751 ili 071 398 322
Kire
Kiro Jordanov
071207751
Në fillim