Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kobila stara 5 godini

660 EUR

Shitet nga: Mehmedali 27 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Se prodava kobila od 5 godini
Mehmedali
075695931
Leaflet
Në fillim