Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kravi

Shitet nga: Daniela 01 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 28 крави, една јуница, еден јунец и 13 телиња.
Цена по договор
Информации кај сопствениците
Зоран 075 682 963
Живко 078 215 991
Daniela
Leaflet
Në fillim