Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Konj

1 300 EUR

Shitet nga: bujar sela 18 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibrë
konjot e za kola za plug i sa toar konjot e 6 godini.
bujar sela
070856823
Leaflet
Në fillim