Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kozi i jarinja

0 MKD

Shitet nga: Зорица Велјаноска 17 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам кози и јариња. Козите се чувани на село во чиста природа, редовно пасени. Цена по договор
Зорица Велјаноска
071 734 955
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione