Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mlecni kozi

0 EUR

Shitet nga: Mitre Efremov 21 Gush 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat mlecni kozi vo selo Ularci
Mitre Efremov
078933642 078686701
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione