Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Alpinki kozi i jarinja

Shitet nga: Владо 01 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Се продаваат млади кози Алпинки стари до 3 години и јариња. Цена по договор
Владо
071313863
Në fillim