Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ovci

Shitet nga: Zoran 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kratovë
Se prodavaat ovci vo s.Tatomir kratovsko od sorta planinka 32komada cena po dogovor .tel070/216-083 zoki
Leaflet
Në fillim