Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ELITNA GENETIKA -REZERVACII NA JARINJA ALPINA

75 EUR

Shitet nga: AMF-SELEKCIONEN CENTAR 08 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRIMAME REZERVACIJA ZA :
CISTORASEN VISOKO KVALITETEN ,SELEKCIONIRAN RASPLODEN MATERIJAL OD RASA ALPINA;

PO SLEDNI CENI;

-MASKI JARINJA NA MIN. VOZRAST 0D MIN. 90 DENA=75 EURA
-ZENSKI JARINJA NA MINIMALNA VOZRAST OD 90 DENA=150 EUR

KARAKTERISTIKI NA RASA ALPINA;

-VISOKA MLECNOST -DO 9 LITRI NA DEN
-VISOK KOEFICIENT NA BLIZNENJE ;-2-3 JARINJA PO KOZA
-IZDRZLIVA,PRILAGODLIVA SO VISOKO PROIZVODSTVO KAKO VO USLOVI NA NAPASUVANJE TAKA I VO USLOVI NA STALSKO ODGLEDUVANJE.
- KRUPNA RASA NA KOZI NAMENETA ZA MLEKO I MESO.
-VISOK KVALITET NA MLEKO (BEZ SNAZEN I OSTAR MIRIS I SO VISOK PROCENT NA MASTI I PROTEINI)

NAPOMENA;
PRODAZBA SO DOKUMENTI.

ALPINA MEDITERAN FARMA
(POD KONTROLA NA KATEDRA ZA ANIMALNA BIOTEHNOLOGIJA)
www.awassi-alpine.com
LOCIRANA VO S.GRADISHTE, KUMANOVSKO

E-MAIL;
amf-carlo@t-home.mk
075 41 44 51
AMF-SELEKCIONEN CENTAR
075414451
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione