Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mladi kokoshki jarki i tovni pilinja

Shitet nga: Dragan 29 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam mladi kokoshki, jarki(beli i crveni) i tovni pilinja( kompletno ochisteni po narachka).
Slobodno obratete ni se, vo bilo koe vreme, nie sme tuka za Vas!
Në fillim